MUSE je Vašim pomocníkem pro trénink koncentrace, relaxace, snížení stresu a meditaci.

Proč MUSE?
MUSE je pomocník, který je Vám schopen pomoci když se potřebujete soutředit na nějakou činnost a nejde Vám to, naučit Vás správně relaxovat nebo meditovat.

Čím je MUSE tak unikátní?
MUSE čelenka za pomocí řady citlivých senzorů (senzor pohybu, mozkové aktivity a vodivosti kůže) získává v reálném čase informace o chování Vašeho těla a mozku. 

Co se o sobě můžete dozvědět?
Pomocí mobilní aplikace která je k MUSE dostupná získáte okamžitý přehled o tom jak efektivní jste při svém snažení byli. Pomocí přehledných grafů uvidíte, jak jste schopni se soustředit, uvolnit svoje tělo a připravit se na efektivní výkon vašich aktivit.MUSE čelenkou můžete velmi efektivně zlepšit svá cvičení zaměřená na
uklidnění Vaší mysli, koncentraci, relaxaci a meditační techniky. 

Pomocí MUSE čelenky a mobilní aplikace získáte okamžité informace o stavu a činnosti Vašeho mozku. Naměřené údaje pak můžete v mobilní aplikace zobrazit pomocí snadno srozumitelných grafických výstupů, nebo je můžete rovnou využít ve formě zvukové zpětné vazby při Vašem tréninku. Využití této zpětné vazby Vám umožní lépe se koncentrovat, relaxovat a získat konkrétní poznatky pro Vaše cvičení.
Bylo vědecky prokázáno, že psychická pohoda, celkové uklidnění organisnu, relaxační a meditační cvičení nejen snižují příznaky onemocnění spojených se stresem, depresemi a úzkostí, ale taktéž zlepšují pozornost, výkon a zvyšují celkovou kvalitu života.