BioFeedback přístroje

Jedná se o přístroje určené k měření signálů produkovaných naším tělem od aktivity mozku přes dechovou aktivitu, tep srdce, okysličení krve a dalších parametrů....

NeXus 10-II je profesionální zařízení, které může být použito jak pro měření širokého rozsahu signálů produkovaných naším tělem, jak v klidovém stavu, tak i při pohybu nebo výkonu sportovní činnosti. Přístroj může být použit jak pro trénink a i pro následnou nápravu poruch učení, chování, soustředění a nácvik konkrétní sportovní činosti a sportovního výkonu. 

NeuroFeedback přístroje

Jedná se přístroje určené k měření a sledování mozkové aktivity. 

BrainFeedback Pro - lékařský přístroj pro měření mozkové aktivity. Zařízení je používáno výhradně pro BioFeedback trénink.

Muse je zařízení, které je možné využít jak pro záznam mozkové aktivity, tak i pro trénink relaxace
a soustředění. Zařízení je možné používat jak v běžném životě tak i při různých sportovních aktivitách.

Ostatní zařízení pro dignostiku

V naší práci používáme i další zařízení pro měření a testování a trénink.

Smart Pulse - Zařízení pro měření a orientační dignostiku srdečního tepu. Zařízení umožňuje měřit úrověň stresových faktorů Vašeho těla, funkčnost autonomního nevového systému - Sympatikus/ Parasympatikus, Pružnost a stav Vašeho kardiovaskulárního systému a jeho částí.

Termální zobrazení pomocí termokamery je používáno k měření povrchové teploty různých částí těla. Měřením povrchové teploty můžeme zjistit např. prokrvení svalů po úrazech, rozdíly v zatížení svalových skupin, adt...

Zařízení používaná při tréninku, relaxaci a cvičení


PIP - Pomocí měření změn kožního odporu můžeme zábavnou formou trénovat odbourání stresu a relaxaci.

Lumo Lift - zařízení je používáno jako pomůcka při cvičení zad a postavení páteře. Zařízení indikuje a upozorní na špatnou pozici těla např. při sezení v kanceláři.

AVS Přístroje - tyto přístroje pomocí světelné a zvukové stimulace ovlivňují mozek. Pomocí těchto přístrojů se můžeme nejen uvilnit a relaxovat, ale mohou nám taktéž pomoci navodit psychosomatickou rovnováhu organosmu.